PAR MUMS

SIA LVCT dibināts 2006.gada aprīlī un īsās pastāvēšanās laikā ir kļuvis par vienu no vadošajiem Latvijas būvprojektēšanas un būvniecības uzņēmumiem, kura galvenās vērtības ir efektivitāte un individuāla pieeja katram klientam.

Balstoties uz pieredzējušu speciālistu zināšanām un jauno speciālistu entuziasmu, esam piedalījušies vairāku apjomīgu objektu projektēšanā un būvniecībā, kā arī esam nodibinājuši veiksmīgu sadarbību ar Latvijas un ārvalstu partneriem.

Uzņēmumā strādā konstruktori ar vairāku desmitu gadu pieredzi projektēšanā un būvniecībā, kā arī jauni, enerģiski, mērķtiecīgi inženieri un tehniskie asistenti, kas:

  • ar lielu entuziasmu iesaistās tehniski sarežģītu projektos, operatīvi piedāvājot klientam piemērotākos risinājumus, kā arī īsos termiņos veic nepieciešamo darbu izpildi, nodrošinot ātru līgumu izpildi.
  • kvalitatīvi rodot katram klientam individuāli ekonomiski izdevīgākos risinājumus, nodrošinot augstus klientu apkalpošanas standartus.
  • apgūstot jaunus tirgus un sadarbojoties ar partneriem no dažādām valstīm, veic projektu izstrādi latviešu, krievu, angļu un vācu valodā, saskaņā ar Latvijas būvnormatīviem, Eurocode, SNIP, SN vai GOST noteikumiem.

*Birojs un konstruktoru darba vietas apgādātas ar mūsdienīgu datortehniku un jaunāko programmnodrošinājumu. Mēs strādājam AutoCAD, Revit Structure, Monomax un Lira datorprogrammu vidē. Darbinieki regulāri seko līdzi jaunumiem programmatūrā, jauno materiālu paletei un būvkonstrukciju projektēšanas tendencēm Latvijā un pasaulē.


karte